Posiadamy klucz do sukcesu w Internecie.
Chcemy Ci go podarować.

Przeczytaj więcej

ROZDZIELACZ HYDRAULICZNY GALTECH Q75, 2-SEKCYJNY

Eliza Adamska 2019-04-03 0 komentarzy
ROZDZIELACZ HYDRAULICZNY GALTECH Q75, 2-SEKCYJNY

Włoski marka Galtech cieszy się renomą jednego z najlepszych producentów na europejskim rynku. Wchodzi ona w skład cenionego koncernu Walvoil. Oznacza to mniej więcej tyle, że za każdą produkcją stoją najlepsi inżynierowie oraz praktyczna i teoretyczna wiedza techniczna zdobywana i opracowywana w najnowocześniejszych laboratoriach należących do giganta z Półwyspu Apenińskiego.

Rozdzielacz hydrauliczny Galtech Q75, 2-sekcyjny dostępny w ofercie HYDROMECH to w opiniach wielu ekspertów i użytkowników jedna z najlepszych propozycji na rynku. Wysokiej klasy wykonanie z zastosowaniem aluminium i innych stopów metali przekłada się na świetną żywotność i wytrzymałość, które pozwalają na pracę w bardzo wymagającym środowisku. Z kolei parametry takie jak maksymalne ciśnienie na poziomie 350 bar i wydajność rzędu 90L/min plasują mechanizm w czołówkach najważniejszych rankingów.

Mechanizm gwarantuje pełną funkcjonalność, jakiej można oczekiwać od rozdzielaczy - odciąża pompę, umożliwia dokładne ustawienie części roboczych i pozwala na rewersję ruchu.

Potwierdzenie jakości można znaleźć w szerokim spektrum zastosowań, w jakim odnajduje się ten element. Można go spotkać w takich branżach jak rolnicza, budowlana czy transportowa. Stanowi ważną część maszyn rolniczych, roboczych, dźwigów i samochodów ciężarowych typu wywrotka. Jego największe zalety to niezawodność, wytrzymałość, wspomniane parametry, duża siła, precyzja i płynność w sterowaniu, oszczędność energii, wydajność i wysoki poziom zintegrowania z pozostałymi podzespołami w układzie.

Zostaw komentarz