Posiadamy klucz do sukcesu w Internecie.
Chcemy Ci go podarować.

Przeczytaj więcej

Potrzebujesz pomocy drogowej?Zaufaj tej lawecie w Dębicy

Lidia Marciniak 2019-03-04 0 komentarzy
Potrzebujesz pomocy drogowej?Zaufaj tej lawecie w Dębicy

Pracownicy dobrej pomocy drogowej są dostępni przez całą dobę, przez siedem dni w tygodniu i przez cały rok. Posiadają do tego odpowiedni sprzęt w postaci przystosowanych do przewozu aut oraz narzędzi, dzięki którym możliwy jest demontaż pewnych podzespołów oraz ich fachowy montaż. Ponadto profesjonalna firma holująca powinna dysponować przynajmniej minimalnym zapasem części zamiennych, które w razie potrzeby można zamontować klientowi na drodze. Tego rodzaju kryteria spełnia firm BraciaKural, która już od wielu lat pomaga kierowcom na południu Polski.

Korzystając z usług pomocy drogowej warto wybrać sprawdzoną ofertę. Dzięki temu każdy kierowca ma pewność, że z jego autem nie stanie się nic niespodziewanego. Laweta z Dębicy to grupa pojazdów holowniczych, które są w stanie pokonać wiele kilometrów holując zarówno auta osobowe, jak i auta ciężarowe. Co wyróżnia ofertę prezentowanej firmy od pozostałych to fakt, że transportuje ona również różnego rodzaju maszyny rolnicze oraz budowlane niezależnie od ich rozmiarów. Jest to możliwe między innymi dzięki odpowiednim platformom transportowym oraz  holownikom ratownictwa drogowego, które są w stanie wyciągać ciężary ważące około 50 ton. 

Do transportu aut osobowych wystarczające okazują się platformy transportowe zainstalowane na mniejszych autach ciężarowych oraz na samochodach dostawczych. Decydując się na współpracę z firmą transportową klient może liczyć na szybką reakcję, bez względu na godzinę zgłoszenia oraz ceny dostosowane do jego możliwości.

Zostaw komentarz