Posiadamy klucz do sukcesu w Internecie.
Chcemy Ci go podarować.

Przeczytaj więcej

Plecaki moro wojskowe

Lidia Marciniak 2019-06-22 0 komentarzy
Plecaki moro wojskowe

Dlaczego w trakcie survivalu plecak to podstawa? Ponieważ to od niego zależy Twoje przetrwanie i to w nim znajduje się cały potrzebny podczas wyprawy ekwipunek.

Wojskowe plecaki moro cechują się dużą pakownością oraz wytrzymałością. Modele wojskowe dostępne są w dwóch pojemnościach 40 oraz 60 litrów, dzięki temu nie będziesz miał problemu z pomieszczeniem najważniejszych rzeczy na wyjazd, a dodatkowo możesz mieć pewność, że plecak przetrwa nawet najcięższe warunki. W ofercie znajdują się także prototypy opracowane specjalnie dla wojska.

Cordura-co to takiego?

Poszczególne modele plecaków wykonane są z wysoce odpornej tkaniny Cordura, dzięki temu nie ulegają zniszczeniu i służą przez wiele lat. Tkanina jest zwiewna i odporna na działanie różnorodnych czynników atmosferycznych, dlatego raz kupiony asortyment możesz zabrać na wiele różnych wypraw, nie przejmując się tym, jaki klimat występuje na danym terenie.

Ilość tym razem ma znaczenie.

Z myślą o ciężkich, survivalowych warunkach i konieczności szybkiego oraz sprawnego dostępu do najpotrzebniejszych przedmiotów, plecaki moro wyposażone są w dużą liczbę kieszeni. Zapewnia to swobodny dostęp do całego ekwipunku. Dzięki temu nie będziesz musiał zastanawiać się, gdzie jest ładownica, albo czy nóż, który chcesz zabrać na wyprawę, zmieści się do którejś z kieszeni tak, aby nie stwarzał zagrożenia.

Aby zapoznać się z całym asortymentem plecaków, poznać ich najważniejsze cechy i zastosowanie, odwiedź stronę sklepu: naostrzu.pl (zakładka SURVIVAL I TURYSTYKA).

Zostaw komentarz