Posiadamy klucz do sukcesu w Internecie.
Chcemy Ci go podarować.

Przeczytaj więcej

Które ASO Toyoty wybrać?

Radosław Majewski 2019-05-15 0 komentarzy
Które ASO Toyoty wybrać?

Pewnie niejednemu właścicielowi samochodu zdarzyło się być w warsztacie, którego mechanicy nie byli w stanie określić rodzaju usterki, albo stwierdzili, że czegoś nie da się zrobić. Żadna autoryzowana stacja obsługi nie może sobie pozwolić na takie stwierdzenia, gdyż wie, że w ten sposób traci się klienta, a każdą usterkę jest w stanie usunąć dzięki posiadanemu sprzętowi diagnostycznemu.

Wielu klientów przyciąga ASO Toyoty z Poznania, która słynie z tego, że dysponuje już nawet nie nowoczesnym, a innowacyjnym sprzętem i zatrudnia mechaników, którzy są doskonałymi fachowcami. Wykonuje się tu przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne wszystkich modeli Toyoty zakupionych w salonie. Oprócz tego stacja przyjmuje również auta każdej innej marki na przeglądy pogwarancyjne i wykonuje także ich naprawę. Więcej informacji na ten temat można uzyskać, wchodząc na stronę uzywane-ukleja.pl.

Poza przeglądami gwarancyjnymi i pogwarancyjnymi jednostka ta zajmuje się także:

  • serwisem ogumienia i przechowywaniem opon na wymianę,
  • wszelkimi naprawami mechanicznymi i elektrycznymi,
  • serwisem układu klimatyzacji i jego czyszczeniem,
  • holowaniem samochodów uszkodzonych w wyniku awarii lub kolizji drogowych do jednego ze swoich warsztatów.

W skład całego kompleksu wchodzi także stacja diagnostyczna wykonująca badania techniczne zarówno te planowane, jak i te po zatrzymaniu dowodu rejestracyjnego. Rzadko kiedy można spotkać taką współpracę pomiędzy wszystkimi serwisami, dlatego bardzo wielu klientów korzysta z usług tej stacji zarówno w samym Poznaniu, jak i w bliźniaczej stacji znajdującej się w Suchym Lesie.

Zadbany samochód to gwarancja bezpieczeństwa na drodze, dlatego warto postarać się, aby jeden dobry serwis sprawował stałą opiekę nad pojazdem, a zdecydowanie najlepszym wyborem jest ta stacja Toyoty.

Zostaw komentarz