Posiadamy klucz do sukcesu w Internecie.
Chcemy Ci go podarować.

Przeczytaj więcej

Jak uzyskać dotacje unijne

Inga Adamska 2019-01-04 0 komentarzy
Wpis

Aby dobry pomysł mógł przerodzić się w owocną realizację, warto rozważyć skorzystanie z pomocy profesjonalnej firmy doradczej - skutecznie pozyskującej dotacje unijne dla swoich klientów od wielu lat i cieszącej się w branży uznaniem. Bez wątpienia jednym z najlepszych przykładów jest poznańska firma SENSE consulting, które w okresie swojej działalności z sukcesem przyczyniła się do pomyślnego zakończenia licznych projektów - o łącznej wartości ponad 770 mln PLN.

Choć procedury unijne mogą wydawać się dla wielu właścicieli firm zbyt złożone, w rzeczywistości decydujące znaczenie ma to, czy dane przedsięwzięcie spełnia wymagane kryteria. Jeśli tak jest, pracownicy firmy doradczej pilotują cały projekt w ścisłej współpracy ze swoim klientem. Po wnikliwej ocenie szans na uzyskanie dofinansowania składa się kompletną dokumentację aplikacyjną, a następnie czeka na rozpatrzenie wniosku. Dalszymi krokami są negocjacje oraz podpisanie umowy o dofinansowanie.

Nieodzownym elementem unijnych dotacji jest także szczegółowe rozliczenie projektu oraz kontrola z instytucji nadrzędnej. Nad każdym etapem realizowanego projektu czuwają jednak specjaliści, aby zapewnić klientowi poczucie bezpieczeństwa i możliwość wykorzystania zaoszczędzonego czasu na inne działania rozwojowe dla swojego przedsiębiorstwa. Sporą przewagą konkurencyjną poznańskiej firmy jest fakt, że podejmuje się ona realizacji tylko tych projektów, których potencjał w zakresie pozyskania dotacji ocenia jako wysoki. Dzięki temu sytuacja jest klarowna już na samym początku nawiązanej współpracy.

Zostaw komentarz