Posiadamy klucz do sukcesu w Internecie.
Chcemy Ci go podarować.

Przeczytaj więcej

Elektryk - ile taka usługa kosztuje?

Lidia Marciniak 2019-04-12 0 komentarzy
Elektryk - ile taka usługa kosztuje?

Na to, jakie dokładnie koszty trzeba będzie ponieść, przy zatrudnieniu firmy do montażu lub naprawy instalacji elektrycznej, będzie miało – jak w każdej branży rzemieślniczej – wpływ to, jaki nakład pracy oraz materiałów zostanie poniesiony przez ekipę wybranych fachowców.

Firmą z tej branży, która łączy w swojej ofercie możliwie przystępne stawki za godzinę pracy, z jednoczesnym stosowaniem najlepszych dostępnych obecnie na rynku materiałów i narzędzi, jest przedsiębiorstwo, które prowadzi Wojciech Gołąb.

Jest to zgrany i bardzo efektywnie działający zespół specjalistów, którzy nie generują sztucznych kosztów. Ekipa rozlicza się bardzo sumiennie z każdej wydanej i zarobionej przy pracy nad konkretnym zleceniem złotówki. Ponadto – zawsze wystawiana jest faktura VAT. Cały proces współpracy przebiega więc w pełni legalnie, płacone są wszystkie należne podatki. Zasadniczo, jeżeli naprawa trwa około godziny – cena będzie wynosić około 100 PLN, o ile godziny pracy są standardowe.

Profesjonalny elektryk w Szczecinie cennik będzie mieć naturalnie nieco wyższy niż przysłowiowy Pan Miecio, który nie wystawia żadnych faktur. O ile jakość gra dla klienta ważną rolę – nawiążmy kontakt ze wspomnianym wyżej przedsiębiorstwem. Choć nie są to najtańsi specjaliści ze swojej branży, można liczyć na dużą elastyczność w podejściu do warunków zapłaty – co ma z reguły miejsce przy większych zleceniach, które dłużej trwają. Możliwe jest na przykład rozbicie płatności w czasie, na wygodne dla klienta raty.

Zostaw komentarz