Posiadamy klucz do sukcesu w Internecie.
Chcemy Ci go podarować.

Przeczytaj więcej

Auto tuning samochodów

Kamila Błaszczyk 2019-02-24 0 komentarzy
Auto tuning samochodów

Pozornie może się wydawać, że moc silnika samochodu nie ma aż tak dużego znaczenia. Najważniejsze jest po prostu to, aby jednostka napędowa była w stanie w miarę dynamicznie poruszać masą pojazdu, w którym się znajduje. O ile jednak faktycznie sama moc nie jest miarodajnym parametrem, tak już moment obrotowy to zupełnie inna sprawa. Nawet minimalne podniesienie momentu obrotowego z jego pierwotnego poziomu może sprawić, że silnik stanie się bardziej elastyczny, oferując imponujące przyspieszenie już w niskim zakresie obrotów.

Profesjonalnie wykonany auto tuning na pewno więc przełoży się na bezpieczeństwo. Elastyczność jednostki napędowej to szybsze, a co za tym idzie, bezpieczniejsze wyprzedzanie na drodze. To również zapas mocy na wypadek groźnych sytuacji, ale nie tylko. Profesjonalny, elektroniczny tuning silnika to oczywiście przeprogramowanie map, podniesienie mocy i, co za tym idzie, bardzo często zmniejszenie zużycia paliwa. Oszczędniejszy i bardziej ekologiczny samochód na pewno będzie dużą motywacją do tego, aby zdecydować się na usługi firmy Electric-Tech. 

W profesjonalnym warsztacie realizowane są usługi związane z elektronicznym podnoszeniem mocy silników wszystkich współczesnych samochodów. W wielu przypadkach można uzyskać wzrost mocy nawet na poziomie 30%, w tym wyraźne podniesienie momentu obrotowego. Warto zapoznać się z tą ofertą i postawić na usługi prawdziwych fachowców w branży. Tylko poprawnie wykonana modyfikacja sterownika gwarantuje zadowalające efekty, jak i nie ma negatywnego wpływu na żywotność samej jednostki napędowej.

Zostaw komentarz